Kvalitně odvedená práce
a vstřícný přístup k zákazníkům

Ať už se jedná o novostavbu, rekonstrukci, stavební úpravy nebo plot, hledáme taková řešení, která naplňují nejen představy klienta, ale také jeho rozpočet.

Nemáme rádi sousloví „to nejde” - díky svým zkušenostem víme, že řešení, které bude pro klienta vhodné, se dá najít vždycky. Pomohli jsme s řadou realizací, které byly zprvu buď výrazně přeceněné, nebo bylo klientům vysvětlováno, že musí vypadat zcela jinak. Díky našim kontaktům jsme pro vás  schopni vyřešit téměř vše, co je se stavbou spojeno.

25 let zkušeností

Majitelem firmy Tromax je Radek Trojánek, který svou první stavební firmu založil v roce 1996. Od té doby se podepsal pod desítkami realizací od rodinných domů po řízení velkých staveb.

60+ projektů

Jedná se nejenom o novostavby, rekonstrukce, stavební úpravy nebo ploty.

Mám rád řemeslo
a hledání řešení

Zakládám si na osobním přístupu. S řadou klientů jsem dodnes v kontaktu, z některých se stali i velmi dobří kamarádi. Dokážu lidem naslouchat a beru na vědomí jejich připomínky, nápady i případnou kritiku. Pokud přání klienta nejde realizovat, nebo je pro něj nevýhodné, vždy s ním vše proberu a navrhnu jiný postup.

Radek Trojánek, Jednatel

Naše projekty

Více než slova o nás ale řekne kvalitně odvedená práce a desítky řádně zkolaudovaných domů, ve kterých se spokojeně bydlí.

Spolupracujeme

Vždy si zakládáme na osobním přístupu a hledání ideálních řešení pro každého klienta.

Miroslav Šmíd

Moje Terasa

Fous Střechy s.r.o.

Máte vysněný projekt?
Udělejte první krok k jeho realizaci

Napište nám a společně se do toho pustíme. Není nad to překlopit skicu do reality.